УМВС України в Чернігівській області | головна | керівництво | структура | контакти |   

Керівник:
посада і особа

 

 
 
 
 
 

 

 

Керівний склад УМВС України в Чернігівській області

 

В.В. Костюк
начальник УМВС, генерал - майор міліції

Нонік
Валерій Вікторович

В.В.Нонік народився 16 травня 1959 року в Житомирі. Закінчив Чернігівський державний педагогічний інститут імені Т.Г.Шевченка, Київську вищу школу МВС СРСР. З лютого 1983 року працював начальником загону спецкомендатури №7 при Нікопольському МВВС УВС Дніпропетровської області. З 1986 р. по 1988 р. працював начальником відділення по боротьбі з розкраданням соціалістичної власності, а з 1988 р. — заступником начальника Нікопольського РВ УВС Дніпропетровської області. З 1991 р. по 1995 р. проходив службу в УБОЗ УМВС України в Дніпропетровській області. З 1995 р. працював в УБОЗ УМВС України в Житомирській області. У жовтні 2003 р. з посади першого заступника начальника Управління МВС України в Житомирській області — начальника управління по боротьбі з організованою злочинністю призначений тимчасово виконуючим обов’язки начальника Управління МВС України в Кіровоградській області, а з листопада 2003 р. — начальником цього ж Управління. Генерал-майор міліції.
І.П. Катеринчук
перший заступник начальника - начальник кримінальної міліції, полковник міліції

Катеринчук
Іван Петрович

І.П. Катеринчук народився 05.04.1961 р. в с.Старі Кути, Косівського району, Івано-Франківської області Служба в збройних силах: травень1979р. - жовтень 1981р. Освіта вища: в 1993 р. - Національна академія внутрішніх справ України. В органах внутрішніх справ з жовтня 1983р., в посаді з листопада 2003р.
М.В. Сич
перший заступник начальника - начальник міліції по боротьбі з організованою злочинністю, підполковник міліцї

Сич
Микола Васильович

М.В.Сич народився в 1966 році в селі Лопатні Ріпкинського району. Закінчив Київський автодорожній інститут. В органах внутрішніх справ працює з 1993 року.
І.О. Гамор
заступник начальника - начальник міліції громадської безпеки, полковник міліцї

Гамор
Іван Олексійович

.
 
заступник начальника - начальник Штабу УМВС України в Чернігівській області

Буренок
Юрій Олександрович

О.О. Милейко
заступник начальника - начальник відділу роботи з персоналом, полковник міліції

Милейко
Олександр Олексійович

О.О.Милейко народився в 1962 році у селі Хотіївка Корюківського району. Закінчив Дніпропетровську середню спеціальну школу міліції та Національну академію внутрішніх справ. В органах внутрішніх справ працює з 1987 року.
М.В.Товкало
заступник начальника - начальник слідчого управління, підполковник міліції

Товкало
Михайло Володимирович

М.В.Товкало народився в 1964 році у селі Костобобрів Семенівського району. Закінчив Вищу слідчу школу МВС СРСР. В органах внутрішніх справ працює з 1986 року.

 

| головна | керівництво | структура | контакти | на гору

© ЦГЗ УМВС 2004 - 2005 e-mail: [email protected]
Всі права на матеріали, розміщені на сайті kop.gov.ua, охороняються у відповідності до законодавства України. При будь якому використанні матеріалiв сайту, посилання (hyperlink) на kop.gov.ua обов'язкове.